در ابتدای تاریکی .The Lord of the Rings: War in the North

The Lord of the Rings: War in the North

 

                                                            

سبک: RPG/Action
سازنده: Snowblind Studios
ناشر: Warner Bros. Interactive Entertainment
پلتفرم: ps3

تـاریخ انتشـــار :
تاریخ انتشار آمریکا 2011/11/01 (99 روز)
تاریخ انتشار ایران سه شنبه 10 آبان 1390

بازی های The Lord of the Rings افت و خیزهای خاص خود را داشته و در سبک های مختلفی (استراتژی، نقش آفرینی و اکشن) هم عرضه شده اند. جدیدترین نسخه از این بازی، یک اکشن است که در شمال Middle Earth اتفاق می افتد. قرار است که این بازی بیشتر شبیه به کتاب باشد تا به فیلم های آن. هر چند گفته شده که War in the North عنوانی خیلی تازه و نو در سری داستان های The Lord of the Rings خواهد بود. از عکس ها و نمایش های بازی، به نظر می رسد که با عنوانی Hack-and-Slash روبرو باشیم. شما می توانید نژاد خود را بین جن (Elf)، کوتوله (Dwarf) و انسان (Human) انتخاب کنید از نظر شخصیت، تنوع زیادی داشته باشید.

این تنوع به ارتقاء و به روز کردن شخصیت ها هم مرتبط است و می توانید سلاح ها و توانایی های خود را هم افزایش دهید. صحبت کردن با شخصیت های دیگر هم وجود دارد که شبیه به Mass Effect کار شده، ولی انتخاب دیالوگ ها اثری روی داستان بازی ندارند. با وجود سیستم Loot جالب بازی، مسلماً طرفدارهای سیاه چال ها و البته طرفداران کتاب و فیلم هم خیلی خوشحال خواهند شد. بازی بخش Co-Op هم دارد که می توانید سه نفره این بخش را بازی کنید. شما به همدیگر کمک می کنید و در کنار هم مبارزه می کنید و باید حواستان باشد که خیلی هماهنگ و حساب شده نبردها را پیش ببرید. این بازی اولین عنوان The Lord of the Rings است که درجه سنی بالایی دارد و در آن می توانید خون دشمنان و تکه تکه شدن اعضای بدنشان را هم مشاهده کنید.

این تغییرات شاید جهت جالبی را پیش ببرند که قبلاً در سری The Lord of the Rings مشاهده نشده است. Middle Earth در War of the Ring جایی بسیار تاریک و خشن بود و به نظر می رسد که در این بازی هم به همان شکل باشد. شخصیت های بازی کسانی نیستند که ما بشناسیم. با این وجود دست نویسندگان در نوشتن داستان بیشتر باز است و ما با ماجراجویی های جدیدی روبرو خواهیم شد. شما در سرزمین های بسیار تاریک و خشن خواهید جنگید که شاید آشنا و شاید خیلی جدید باشند. هر نژاد به نظر خیلی منحصر به فرد است و کلاس های خاص خود را دارد. نژاد انسان از Dunedain Rangerها تشکیل شده و بدین معنی است که کلاس شما می تواند تیرانداز و یا یاغی باشد.

حمله از راه دور و استفاده از مخفی کاری از نکات مثبت این نژاد است. کوتوله ها هم کلاس های مبارز و Tank را دارند که با تبرهای خود دشمنان را به تکه های مختلف تقسیم می کنند! همانند همیشه جن ها هم با استفاده از جادو کار می کنند که تنوع حملات آن ها بسیار بالا است. دشمنان بازی هم، نژاد های معروف ارک ها (Orc) و گابلین ها (Goblin) هستند و حتی غول ها (Troll) هم وجود دارند. سایر موجودات معروف هم مثل عنکبوت های بزرگ در این شماره وجود خواهند داشت. دشمن اصلی این بازی آگاندار (Agandaur) است که نقش بزرگی را در پیشبرد نقشه های سائورون (Sauron) دارد و خیلی شیطانی به نظر می رسد و به احتمال زیاد Boss آخر بازی خواهد بود.

Snowblind سازنده بازی، محیط های بسیار زیادی را با تنوع خلق کرده است. محیط های بازی از Rivendell گرفته تا Fornost همه متنوع هستند و حتی می توانید از کوه های برفی هم بالا بروید و سری هم به جنگل Mirkwood بزنید. شکل متفاوت این محیط خیلی خوب کار شده و با مکان های بسیار زیبایی هم روبرو هستیم. با حضور دشمنان جالب و محیط های متنوع می توان منتظر دنیایی باور پذیر بود. War in the North به نظر عنوانی بزرگ سالانه در سبک Action-RPG است که طرفداران The Lord of the Rings مسلماً عاشق آن خواهند شد. داستان جالب و شخصیت های متنوع باعث شده آن هایی که حتی با این سری آشنایی ندارند هم با آن ارتباط برقرار کنند و از بازی لذت ببرند.

/ 0 نظر / 49 بازدید